Služby

Znáte hodnotu svého krevního tlaku, BMI a hmotnosti? Lékárna U Divadla je místem, kde si sami jednoduše vše zjistíte. Potřebujete vyrobit mast, roztok či jiný lék předepsaný lékařem jen pro Vás? Pak jste u nás správně. Lékárna U Divadla se věnuje přípravě všech individuálně vyráběných léčivých přípravků ve vysoké kvalitě.

Individuální příprava léčiv

V naší dobře vybavené laboratoři připravujeme masti, čípky, roztoky, suspenze, gely i léčiva do tobolek dle lékařského předpisu.

Při přípravě mastí dle receptu lékaře používáme, pokud to technologický postup dovoluje, přístroj Unguator – přípravu v uzavřeném systému. Ten zajišťuje nejvyšší kvalitu a umožňuje prodloužit použitelnost přípravků až na dobu 3 měsíců.

Individuální přípravou se zabýváme více než 25 let a sledujeme trendy a novinky v tomo oboru. Je-li třeba, spolupracujeme a konzultujeme s českými předními odborníky. Tradiční příprava léčiv je pro nás stejně důležitá jako každodenní výdeje hotových léčiv.

Pro více informací nás můžete kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Měření Corazon

U nás máte možnost využít měřící jednotku CORAZON plus. Slouží k rychlému samovyšetření hmotnosti, tělesné výšky, krevního tlaku, pulsu a odhadu BMI. Vše je plně samoobslužné. A výsledky si pak odnesete domů. Corazon je připraven pro vás v lékárně v Jeseníku.

Lékárna U Divadla

Adresa
V Oblouku 226/9, Jeseník 790 01
Otevírací doba
Po - Pá: 7:30 - 17:00

Doručení léků domů

Jste upoutáni na lůžko a ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám doručil léky? Můžete se na nás obrátit telefonicky, nebo pomocí našeho kontaktního formuláře. Po domluvě tuto službu zajišťujeme též seniorům či méně pohybilvým lidem.

Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktuje nás prosím telefonicky nebo emailem.